Засновником національного конкурсу «Благодійна Україна», за підсумком якого унікальною нагородою «Ангелом добра» відзначають  кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни та найефективніші доброчинні ініціативи, є Всеукраїнська благодійна організація  «Асоціація благодійників України».

В середовищі благодійників цю нагороду неформально іменують благодійним «Оскаром».

За чотири останні роки проведення  цього конкурсу на адресу оргкомітету надійшло понад 1500 заявок від благодійних і громадських організацій, установ та громадян. Чотири роки поспіль експерти «Зеленої книги української благодійності» називають конкурс найбільш ефективною і корисною подією для розвитку та промоції благодійності в Україні.

У жовтні минулого року було оголошено старт нового етапу національного конкурсу «Благодійна Україна – 2016». Переможців визначатимуть в п’ятнадцяти колективних, трьох індивідуальних і чотирьох спеціальних номінаціях. Церемонія нагородження переможців і лауреатів  відбудеться  навесні в Києві.

Пропозиції у висуненні номінантів  для участі в конкурсі від Волині  просимо надавати на електронну пошту:  gp@dlsp.voladm.gov.ua

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайтіwww.blagoukraine.org  або в оргкомітеті конкурсу: Кваша Ольга, тел. (067) 662-47-06, електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com.

Останній термін подачі заявок для участі в конкурсі «Благодійна Україна – 2016» – 19 лютого 2017 року.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!