Про купівлю грейдера для потреб міста мова велась уже давно. Більше того, депутати Володимир-Волинської міської ради своїм рішенням уже навіть виділили кошти для придбання цієї необхідної для комунальної сфери техніки. 

На щотижневій оперативній нараді стало відомо, що тендер по закупівлі грейдера не відбувся. Причина – звернення окремих депутатів до правоохоронних органів.

З неофіційних джерел стало відомо, що, буцімто, депутати міської та обласної ради підготували звернення в СБУ в якому йшлося, що у Володимирі-Волинському одне з комунальних підприємств міста має намір купити техніку, комплектуючі до якої виготовляються на теріторії країни-агресора – Російської Федерації. Відповідно, правоохоронні органи застерегли представників комунального підприємства від здійснення такої покупки.

Як пояснив начальник управління ЖКГ і будівництва міськвиконкому Віктор Фіщук, транспортний засіб, який мало намір придбати комунальне підприємство Володимира-Волинського, законно ввезений і, відповідно, розмитнений. Реалізує його українська фірма. Вартість цього грейдера – 1 мільйон 600 тисяч гривень. Це доступна ціна на таку техніку, бо, наприклад, китайский аналог вартуватиме більше 2 мільйонів гривень.

Наразі питання придбання грейдера для потреб міста так і залишається не вирішеним.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!