Ще не стерлися у пам’яті події, коли на митному переході «Устилуг» проходили різноманітні вимушені рокіровки. Прикордонники покинули свої позиції, поліція – їх не втримала, на зміну їм прийшли устилузькі активісти, які вирішили контроль за автомобільною чергою взяти на себе. Однак нашому люду ніколи не вгодиш, тому впродовж декількох місяців чого тільки не відбувалося на сервісній зоні: і бійки, і сварки, і неодноразові збори. І ось, нарешті (надіємося), що цьому усьому покладено край.

На базі Устилузької міської ради  рішенням сесії депутатів на виконання розпорядження голови Волинської ОДА  «Про забезпечення громадського порядку перед міжнародним пунктом пропуску  «Устилуг» створено групу муніципальних інспекторів із числа 5 осіб. Людей, як кажуть, з вулиці не брали, їх було затверджено на загальних зборах активістів із числа тих, хто чергував на сервісній зоні.

Підпорядковуватимуться інспектори земельно-господарському відділу міської ради. Про заробітну плату інспекторів достаменно ще ніхто нічого не повідомляє. Однак подейкують, що інспектори отримуватимуть не менше 4 тисяч гривень.  Координувати роботу муніципальні інспектори будуть із місцевою владою, Володимир-Волинською РДА, митниками та прикордонниками.

Поряд з основним несенням служби по наведенню громадського порядку на сервісній зоні, муніципальних інспекторів наділено правом складання адмінпротоколів про порушення Правил благоустрою на території Устилузької міської ради. Будуть вони задіюватися для наведення порядку під час організації різноманітних масштабних заходів, зокрема Дня міста. Однак у це мало віриться, бо тим п’ятьом чоловікам хвататиме роботи на сервісній зоні.

Про те, що новація на сервісній зоні запрацювала, свідчить «жива» авточерга, яка подекуди сягає  мало не до сусіднього села. Вже усім доводиться вистоювати свою чергу, а не чекати дзвінка чи повідомлення про час перетину кордону.

А що ж сталося з усіма тими активістам, які ще до муніципалів впорядковували чергу, проте не поповнили ряди інспекторів?  Із інсайдерської інформації, цим активістам були видані посвідчення відповідного зразку, які надаватимуть їм можливість позачергово перетину кордону. 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!