У приміщенні будинку культури у селі Заріччя сьогодні урочисто відкрили новий сучасний дитячий садок. Символічне перерізання стрічки довірили головам Володимир-Волинської РДА та районної ради Наталії Василець і Роману Гуку, а також Зарічанському голові Ігорю Пальонці, депутату обласної ради Валерію Діброві  та керівнику будівельної фірми «Житлобуд-2» Леоніду Стефановичу.

На цю радісну подію з нетерпінням очікували у місцевій громаді протягом останніх чотирьох років, адже саме стільки часу через перебої із фінансуванням та проблеми із підрядниками, тривало будівництво та реконструкція приміщення.

Як зазначив Зарічанський голова Ігор Пальонка, з ініціативи якого і розпочалось будівництво дитсадка ще у 2012 році, цей заклад стане справжньою окрасою для майбутньої об’єднаної територіальної громади.  Усього за цей час було освоєно 6 мільйонів 400 тисяч гривень – за ці кошти провели як усі внутрішні, так і зовнішні роботи, облаштували благоустрій, встановили дитячий майданчик та закупили нові меблі.

Зі слів голови РДА Наталії Василець, ця подія знакова і радісна не лише для Зарічанської громади, а і для усього Володимир-Волинського району, адже нові дошкільні навчальні заклади відкриваються далеко не щодня. Хоча, як наголосила очільниця райдержадміністрації, виховання підростаючого покоління є одним із пріоритетів у роботі керівництва району, про що свідчить те, що за останні півтора роки відкрито кілька додаткових груп у дитсадках сіл Березовичі, Льотниче, Бубнів та Овадне. Наталія Василець подякувала колективу «Промжитлобуд-2» за якісно та вчасно проведені ремонтні роботи.

З вітаннями від Волиньоблради завітав на свято депутат обласної ради В’ячеслав Рубльов. «Коли будуються садочки, ФАПи, тоді і село живе», – зазначив гість із Луцька та запевнив, що дитсадок і надалі може розраховувати на підтримку обласного керівництва та Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Освятив приміщення садочка керуючий новоствореною Володимир-Волинською єпархією УПЦ КП владика Матфей. А символічний ключ від дошкільного закладу прийняла з рук Леоніда Стефановича завідуюча дитсадка Тетяна Кислюк. З 2013-го вона очолювала Зарічанський короткотривалий ДНЗ, який працював при місцевій сільській раді і міг прийняти трохи більше двох десятків діток.

Новий дитсадок розрахований на 40 місць,  але відвідуватиме його 58 діток, хоча охочих наразі 70. У штаті ДНЗ 16 працівників. Уже наступного тижня до теплих, світлих груп «Сонечко» та «Краплинка» прийдуть  маленькі вихованці. Тут усе створено для їхнього комфортного перебування – затишні спальні кімнати і санвузли, оснащенні «теплою підлогою», сучасні зручні меблі та яскраві нові іграшки. 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!