Приємний сюрприз – холодильник і сертифікат на суму 3000 гривень на придбання продукції від мережі «Наш край» отримала мешканка Володимира-Волинського Лілія Камінська.

Жінка взяла участь в акції «15 років разом», що тривала з 24 жовтня по 31грудня. За її умовами споживач повинен був зробити покупку товарів торгових марок, які були партнерами акції, на суму від 50 гривень і більше. На чекові слід було вказати свої персональні дані та контактні телефони і вкинути його в акційну скриньку. У розіграші взяли участь понад сто тисяч учасників, а фортуна усміхнулася лише п’ятнадцятьом із них. Один з таких щасливчиків – дитячий лікар Володимир-Волинського ТМО – Лілія Камінська.

Щаслива власниця холодильника та сертифікату, котра є постійним покупцем «Нашого краю», розповідає, що не вперше бере участь у подібних акціях і завжди виграє. На запитання: у чому секрет везіння, жінка зізнається, що відчуває моменти, коли має щось виграти. Так і цього разу. Придбавши продукти у магазині «Наш край», вже розраховувалась на касі, але пригадала, що хотіла морозива купити і повернулась. Так, солодощі від торгівельної марки «Рудь», яка є партнером акції, і зіграли вирішальну роль.

Розіграш відбувався у прямому ефірі на каналі YouTube мережі “Наш Край” 16 січня.

Пані Лілія каже, що очікувала почути своє прізвище, і не помилилась. Холодильник збирається подарувати синові, який нещодавно одружився і незабаром з дружиною святкуватимуть  новосілля. А ось сертифікат залишить собі. Жартуючи, каже, що так буде справедливо.

Подарунки Лілії Камінській вручив директор магазину «Наш край» у Володимирі-Волинському Андрій Мохончук.

Жанна БІЛОЦЬКА

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!