Народний депутат Ігор Гузь вчергове порушив питання створення на Волині достатньої кількості госпітальних округів. Цього разу спільно волинськими медиками та нардепом Іриною Констанкевич провели у парламенті брифінг. Своє бачення озвучили і представники лікарської сфери з Володимира-Волинського, Любомльського та Камінь-Каширського районів.

Брифінгу передувала зустріч медиків та нардепів заступником Міністра охорони здоров’я Павлом Ковтонюком та Віце-прем’єр-міністром України Геннадієм Зубком, під час якої волиняни роз’яснили урядовцям важливість збільшення кількості медичних округів в області.

«Волинська ОДА зайняла таку позицію, що наша мільйонна область заслуговує тільки на 3 госпітальні округи. Медики, жителі області, депутати та голова обласної ради – усі об’єдналися зі спільною позицією – на Волині має бути все ж таки 6 госпітальних округів, які можна «вмонтувати» в розпорядчі документи Кабміну. Волинь на це заслуговує!» –наголосив Ігор Гузь.

І медики, і представники влади на місцях як один, наголошували, що мала кількість госпітальних округів – «це не просто крок назад, а це – два кроки в безодню».

Нагадаємо: громада Волині наполягає на створенні шести госпітальних округів з центрами у Володимирі-Волинському, Любомлі,  Нововолинську, Ковелі, Луцьку та Камені-Каширському.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!