Боти поступово завойовують панівне становище в інтернеті. За підсумками 2016 року вони згенерували 52% інтернет-трафіку.

Про це повідомляє ВВС, посилаючись на дані досліджень компанії Imperva Incapsula. На реальних користувачів припало 48% інтернет-трафіку.

В ході дослідження компанія проаналізувала більше 16,7 мільйонів візитів на 100 тисяч випадково обраних доменів з власної клієнтської бази. Воно охопило період з серпня по листопад 2016 року. За підсумками минулого року на людей прийшлося 48,2% трафіку, а на ботів – 51,8%.

У компанії пояснили, що боти діляться на два підрозділи – “хороші” і “погані”. На перших припадає 22,9% трафіку, а на останніх – 28,9%.

“Погані” боти займаються розповсюдженням спаму і проводять DDos-атак на різні ресурси. “Хороші” аналізують сайти, збирають і обробляють інформацію.

Найактивнішим з усіх ботів виявився робот з програми Facebook. У мережі Incapsula на нього довелося 4,4% трафіку. У 2015 році трафік реальних користувачів вперше за чотири роки перевищив рівень автоматизованого. Показник був на рівні 53% проти 47%.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!