Після перевірки представники екологічної служби дали припис місцевому комунальному підприємству “Полігон” провести рекультивацію вже відпрцьованих карт сміттєзвалища.

Про це стало відомо на щотижневій щовівторковій нараді за участі міського голови Петра Саганюка, керівників управлінь, відділів, підприємств та організацій міста.

Наразі у міській раді і в КП “Полігон” думають де взяти кошти на рекультивацію вже відпрацьованих карт. Проте, не припиняється робота щодо розробки нової карти сміттєзвалища. Нині готується уся необхідна документація.

Після трагедії, що трапилася на львівському сміттєзвалищі, екологи узялися інспектувати полігони твердих побутових відходів по всій Україні. Днями перевірка дісталася і нашого міста.

Нагадаємо, про запуск нової карти сміттєзвалища в місті говорять вже давно. Перша карта сміттєзвалища вже закрита, другої вистачить ще на років 2-3. А про майбутнє потрібно дбати уже сьогодні, аби потім із містом не трапилось такого ж сміттєвого колапсу, як зі Львовом. Проектно-кошторисна документація на третю карту полігону вже виготовлена. На будівництво цієї частини сміттєзвалища з урахуванням усіх норм потрібно 12 мільйонів гривень.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!