Скасувати можливість платити за комуналку в розстрочку українцям, які не отримують житлові субсидії та знизити норми споживання для індивідуального опалення в Україні. Такі вимоги  міжнародного валютного фонду повідомляє «Кореспондент».

Згідно з ним, МВФ хоче, щоб до 1 квітня цього року скасували норму, за якою домогосподарства, які не одержують субсидій, могли здійснювати оплату за опалення протягом 12 місяців у розстрочку. А також знизити норми споживання з 5,5 до 4,5 кубометрів на 1 кв. метр для індивідуального опалення, і з 65 до 51 кВт/год за 1 кв. метр електроенергії.

Цей пункт Україна частково виконала: переглянуті соціальні нормативи використання газу для індивідуального опалення: з 5,5 кубометрів до 5,0 кубометрів на 1 кв. метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період. Також переглянуті нормативи споживання електроенергії для індивідуального опалення: з 65 кВт/год до 51 кВт/год на 1 кв. метр опалювальної площі.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України дозволив громадянам, які не отримують субсидії, скористатися 12-місячною розстрочкою для оплати житлово-комунальних послуг у жовтні .

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!