У польському Помор’ї компанії почали шукати фахівців з управління кадрами, які розмовляють українською мовою. Про це повідомляє Rzeczpospolita.

Видання додає, що найбільше українців в воєводстві приїжджають в місто Труймясто, оскільки він розташований зовсім поряд з Гданськом. Сюди прибувають 81% від усіх заробітчан, які приїжджають в Поморське воєводство. Регіон видав 7,9 тисяч дозволів на працевлаштування іноземців лише в 2016 році. Ця кількість працівників становить половину від кількості населення поморського містечка Картузи,  кількість якого становить 130 тисяч чоловік.

У 2016 році тут роботодавці прийняли на роботу 23 тисячі громадян України. Загалом у Гданську за рік видали 32 тисячі дозволів на працевлаштування українців.

Місто відкрито ставиться до іноземців. У гданському бюро праці з серпня працює спеціальний підрозділ для працевлаштування іноземців. Воно допомагає як людям з-за кордону, які шукають роботу, так і роботодавцям. Вся допомога з працевлаштування надається українською мовою.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!