У день закоханих у Володимир-Волинській міській раді відбулася зустріч голів ОСББ та ЖБК міста із помічником народного депутата Ігоря Гузя Андрієм Бокочем і керівником ради ОСББ Волині Петром Лавринюком. Питання, які намагалися донести до присутніх, стосувалися можливості співпраці команди народного депутата із ОСББ та ЖБК та ефективності роботи вищезгаданих формувань.

У своєму виступі Андрій Бокоч наголосив на тому, що фонд народного депутата «Прибужжя» готовий запровадити співпрацю в частині співфінансування проектів типу «Чистий двір» або «Весняна толока», результатом якої буде нагородження кращих або, як запропонували присутні, найефективніших ОСББ.

Проте для цього потрібно оголосити відповідний конкурс, прийняти програму, яка пізніше обговорювалася присутніми. Поряд з тим помічник нардепа наголосив на тому, щоб активізувати людей для створення ОСББ, а з боку фонду «Прибужжя» будуть організовані тренінги, брифінги та зустрічі на рівні заступників міністра Мінрегіонбуду. Пообіцяв, що наступна зустріч відбудеться у березні за участю нардепа Ігоря Гузя, де більш детально представлятиметься програма співпраці.

Прозвучала пропозиція одного із голів ОСББ про створення консультаційного центру у  Володимирі для підтримки ОСББ, на що начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва міськвиконкому Віктор Фіщук зазначив, що проект такого центру був винесений на обговорення депутатів минулого скликання, проте він так і не віднайшов підтримки.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!