На Волині прикордонники затримали двох громадян із України та Молдови, які прямували на заробітки до сусідньої Польщі, інформують у прес-службі Держприкордонслужби.

Учора неподалік українсько-польського кордону військовослужбовці відділу «Рівне» Луцького загону затримали двох громадян, які намагались порушити державний кордон поза пунктом пропуску та незаконно потрапити до країн Євросоюзу.

Інформацію дільничному інспектору прикордонної служби про появу в прикордонні невідомих осіб надали місцеві жителі, в яких вони розпитували про найкоротший шлях до сусідньої Польщі. Потрапити туди завадила група реагування від прикордонного підрозділу, яка вчасно прибула на вказаний напрямок та затримала правопорушників, що наближались до контрольно-слідової смуги.

Затриманими виявились 32-річний громадянин України, мешканець міста Фастів Київської області, та 43-річний громадянин Республіки Молдова, житель Тирасполя, в якого були відсутні жодні документи, що посвідчують особу. З їх пояснень стало відомо, що після тривалих підробітків на будівельних майданчиках Київщини, де вони і познайомились, спільно вирішили виїхати до Європи в пошуках кращих заробітків.

За спробу незаконного перетинання державного кордону українця очікує рішення суду щодо адміністративного покарання, а щодо громадянина Молдови, планується направлення адміністративного позову до суду щодо його примусового видворення з України.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!