Учора за ініціативи виконавчого комітету міської ради Фондом «Прибужжя» спільно з асоціацією міського самоврядування «Прибужжя»  було проведено  семінар «Бюджет-участі: співпраця влади і громади», у якому взяли  участь  депутати міської ради, представники громадських організацій, громадські активісти  та представники структурних підрозділів міськвиконкому.

Всього семінар зібрав понад 20 чоловік, які бажають запровадити бюджет участі у найближчому майбутньому.

У вступному слові заступник міського голови Лариса Кулікова звернула увагу, що  започатковуємо нову форму  взаємодії влади та громади – це бюджет участі. Крім того, запровадження бюджету участі  передбачене у Стратегії розвитку міста та ініційоване депутатом міської ради Сергієм Радкевичем.

Під час  семінару учасники дізнались,  що таке бюджет участі або громадський бюджет, його основні положення. Ознайомились з переліком документів щодо впровадження громадського бюджету у місті та використання промопродукції під час впровадження у місті проекту.

В ході дискусії учасники семінару обговорили чи потрібно це нашому місту, коли діють  міські програми,  ознайомились з досвідом інших міст у впровадженні бюджету участі і те, як  цей механізм активізує співпрацю між органами влади і громадою.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!