Виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня  можуть отримати: учасники бойових дій, інваліди війни, учасники війни, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, особи, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також жертви нацистських переслідувань.

Для отримання цієї виплати учаснику бойових дій, який демобілізований, не є пенсіонером чи інвалідом війни, необхідно подати до 30 квітня:

– заяву до військового комісаріату;

– реквізити розрахункового рахунку, на який будуть перераховані кошти;

– посвідчення УБД.

Інвалідам і пенсіонерам не потрібно подавати заяв, вони отримують ці кошти автоматично. Виплата грошової допомоги буде проведена кожному ветерану до 5 травня поточного року відділеннями поштового зв’язку за місцем проживання одержувачів або через установи уповноважених банків. Органами соціального захисту населення спільно з установами, в яких ветерани перебувають на обліку, формуються списки ветеранів війни у розрізі відповідних категорій, тому звертатися до управлінь соціального захисту населення та подавати будь-які документи не потрібно.

Особи, які не отримали разової грошової допомоги до 5 травня  мають право звернутися за нею та отримати її до 30 вересня відповідного року, в якому здійснюється виплата допомоги.

За детальною інформацією та юридичною консультацією маєте право звернутись до Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Довідково:    

Володимир-Волинський  МЦ з надання БВПД – м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька, 19  тел. (03342) 3-80-11, 3-80-16

Більше інформації про безоплатну правову допомогу на сайті: http://volyn.legalaid.gov.ua/, e-mail volodymyr-volynskyy.volyn@legalaid.gov.uа

Skype: Володимир-Волинський МЦ з надання БВПД.

Горохівське бюро правової допомоги – м.Горохів, вул.Шевченка, 25 тел. (03379) 2-17-30;

Іваничівське бюро правової допомоги – смт Іваничі, вул.Банківська,6 тел. (03372) 2-20-19;

Локачинське бюро правової допомоги- смт Локачі, вул. Героїв Майдану, 1  тел.  (03374) 3-01-34;

Любомльське бюро правової допомоги – м. Любомль, вул.Богдана Хмельницького,12

тел. (03377) 2-45-43;

Нововолинське бюро правової допомоги – м.Нововолинськ, вул.Винниченка,14

тел. (03344) 4-48-14;

Шацьке бюро правової допомоги – смт Шацьк, вул. 50-років Перемоги,1б тел. (03355) 2-08-47.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!