Електронна петиція про розміщення розкладу руху маршруток з’явилась днями на сайті місцевих електронних петицій.

Петицію зареєстрував Антон Мухин 16 лютого 2017 року.

“Зробити на кожній зупинці розклад та час руху маршруток аби всі жителі та туристи знали та не чекали в пусту по 15 хвилин…” – написав чоловік у петиції.

Станом на 21 лютого петицію підписали 5 осіб з 150 необхідних.

Міський голова Петро Саганюк на щовівторковій оперативній нараді дав вказівку відповідним службам відреагувати на петицію і засумнівався у тому, що обладнані таблички проіснують неушкодженими більше місяця.

Графік руху маршруток, узгоджений із міською владою, повинен бути у кожного перевізника. Більше того, він розміщений на офіційному сайті Володимир-Волинської міської ради. Інша справа, коли цей графік не дотримується і перевізник ігнорує всі скарги пасажирів саме з цього приводу.

Нагадаємо, відповідальність за зміст електронної петиції несе автор електронної петиції. Електронна петиція оприлюднюється протягом двох робочих днів з дня надсилання її автором. У разі невідповідності електронної петиції встановленим вимогам, її не оприлюднюють, про що й повідомляється автору (ініціатору). Дата оприлюднення електронної петиції є датою початку збору підписів на її підтримку. Електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку, може розглядатися як звернення громадян.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!