У нашій державі вже третій тиждень триває блокада залізничних шляхів, якими постачається вугілля антрацитної групи на теплоцентралі із непідконтрольних територій Донбасу. Саме це спонукало Уряд прийняти постанову, якою ввести надзвичайні заходи в елекроенергетиці для забезпечення її безперебійної роботи, що набули чинності з 17 лютого та триватимуть місяць.

Блокування залізничних шляхів загрожує енергетичним колапсом та масовими відключеннями у декількох регіонах України. Проте, якщо проблема не зрушиться з мертвої точки, то чи наша Волинь згодом  може потрапити до цього переліку?

Як зазначив в розмові головний інженер Володимир-Волинської філії ПАТ «Волиньобленерго» Микола Літвінчук, поки що жодних вказівок від центральної диспетчерсьої служби відносно відмикання Володимр-Волинського району та міста від електропостачання у віяловому режимі  не поступало.

Хоча графіки відключень  на випадок запровадження надзвичайного стану на Волині розроблені. Проте, як наголосив Микола Іванович, не варто нагнітати ситуацію та сіяти паніку серед населення, бо ймовірно, що оголошені  впродовж місяця урядом надзвичайні заходи  нас не стосуватимуться.

До речі, на щотижневій оперативній нараді в очільника Волинської ОДА також йшлося про введення в країні надзвичайного стану. Очільник області Володимир Гунчик звернув увагу керівників міст, ОТГ та райдержадміністрацій на економії електроенергії та запевнив, що відключень по області не буде.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!