21 лютого 2017 року фахівцями Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості було проведено семінар-навчання з питань заповнення та подання нової форми 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)». В заході взяло участь 15 роботодавців.

У тісній співпраці з Державною службою зайнятості підприємства мають можливість у короткий термін укомплектувати вакантні місця на своїх підприємствах. Правильне заповнення звіту та своєчасна подача його до центру зайнятості за формою 3-ПН прискорить укомплектування вакансій. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Світлана Лисеюк звернула увагу присутніх що введена в дію нова форма звіту № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)».
Роботодавцям було докладно роз’яснено механізм заповнення звіту. Адже при більш детальному розкритті поданої вакансії, пошукачі роботи більш детально можуть отримати інформацію про своє майбутнє робоче місце.

Також на семінарі зверталась увага на вакансії, на які можуть бути працевлаштовані громадяни, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню та розкрито поняття «перспективна вакансія».
Присутні на семінарі роботодавці були досконало ознайомлені з інструкцією щодо заповнення форми звітності № 3-ПН ( режим роботи, характер роботи, умови праці, наявність соціального пакету, рівень освіти, стаж роботи на посад, заробітна плата (дохід)).

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!