Днями кілька десятків старшокласників з навчальних закладів Волині стали учасниками ІІ сезону Зимової школи бізнесу, що працювала на базі Луцького національного технічного університету.

Серед запрошених – ліцеїсти Зимненського навчально-виховного комплексу.

 

Освітня програма започаткована минулого року на базі факультету бізнесу Луцького НТУ і має на меті сприяти особистісному зростанню молоді, підвищувати її обізнаність у сфері бізнесу, — йдеться на сайті вишу.

«Сфера бізнесу дуже цікава, ємна й дозволяє реалізувати себе одразу в багатьох аспектах. На практиці це вимагає напруженої роботи, знань та особливих навичок. І якщо знання легко отримати в мережі, то навички може дати лише університет. Тож будемо раді бачити вас нашими студентами», – розповів під час відкриття заходу ректор університету Петро Савчук.

Декан факультету бізнесу Надія Хвищун зазначила, що учасники таким чином мають змогу підготуватись до об’єктивного вибору майбутньої професії, відчути себе студентом та на власні очі побачити як працюють провідні підприємства Волині. Науковець повідомила й те, що незабаром очікується друга хвиля Зимової школи, яка охопить дітей зі шкіл усієї області.

Програма школи складалася з двох частин – тренінгової та практичної. Тренінгові та семінарські заняття були спрямовані на формування бізнес-мислення, розвиток лідерського потенціалу, а також – здобуття знань з основ підприємництва, менеджменту, маркетингу.

Практична частина включала в себе товарознавчі та маркетингові дослідження, а також – екскурсії на виробництво таких компаній як «Кромберг енд Шуберт», ПрАТ «Теремно Хліб».

На завершення школи учасників чекали не лише сертифікати та подяки, а й приємний сюрприз – гостини та фотосесія в кабінеті ректора Петра Савчука.

Фото – Юлії Степанюк

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!