З неофіційних джерел стало відомо що сьогодні представили нового начальника міського управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради. Ним став Олександр Смикалюк.

До цього Олександр Павлович працював головним спеціалістом в управлінні житлово-комунального господарства і будівництва.

Призначення підтвердив сам Олександр Смикалюк і прокоментував його так:

– Сьогодні я знайомився із колективом, а завтра вже приступаю до виконання службових обов’язків. Роботи вистачає і першочергове завдання – покращити роботу управління.

На запитання «чи не планує новий керівник провести в управлінні оптимізацію роботи та скорочення кадрів» Олександр Павлович відповів:

– Ведеться мова про реорганізацію, зокрема про створення департаменту на базі управління, але про це ще рано конкретно щось говорити.

Довідково:

535291_947456418670628_6230768948737462256_n

Олександр Смикалюк, уродженець міста Володимира-Волинського, 1985 року народження.

 

2012 – 2014

Освіта

Східноєвропейський національний унівеситет імені Лесі Українки, Навчально-науковий центр після дипломної освіти, спеціальність “Облік і аудит”, диплом спеціаліста з обліку і аудиту.

2006-2007 Національний університет “Львівська політехніка”, Прикладна лінгвістика, диплом магістра.
 2002-2007 Волинський державний університет імені Лесі Українки,  факультер романо-германської філології, спеціальність прикладна лінгвістика, диплом бакалавра.
Місце роботи

2015 рік і дотепер

Виконавчий комітет Володимир-Волинської міської ради, управління житлово-комунального господарства і будівництва, заступник начальника управління.

2010 рік

Виконавчий комітет Володимир-Волинської міської ради, управління житлово-комунального господарства і будівництва, головний спеціаліст.

2009 рік

Приватне підприємство “Укр-Петроль”, виконавчий директор.

–        проведення перевірок підпорядкованих підприємству АЗС;

–        аналіз маркетингових потреб АЗС.

2008 рік

Призваний на строкову службу в армії В/Ч А0704 (Об`єднаний навчальний центр повітряних сил) м.Васильків, В/Ч А 4489 м.Феодосія.

 

Одружений, виховує донечку.

Про долю Миколи Матусевича, який донедавна очолював міське управління соцзахисту, поки що нічого невідомо. 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!