На 80-му році життя перестало битися серце Наталії Іванівни Поліщук, Почесного громадянина міста, багаторічного керівника ВАТ “Володимир-Волинський хлібозавод”.

222-244x300

Про це йдеться на офіційному сайті міста Володимира-Волинського.

Народилась Наталія Іванівна 10 листопада 1937 року в селі Родатичі Городоцького району, що на Львівщині в сім’ї селянина. Ще з дитячих років  у батьківській родині привчалась до хліборобської праці, любов до якої пронесе згодом через усе своє життя. Після закінчення Львівського хлібопекарського училища була направлена на роботу у Володимир-Волинський. У 1958 році Наталія Іванівна вперше переступила поріг підприємства, яке стало для неї рідним і на якому вона пропрацювала все своє життя – Володимир-Волинський хлібозавод. З 1973 році Наталія Іванівна стала незмінним директором заводу, і навіть після реорганізації підприємства залишалась його керівником та натхненником.

Найголовнішим обдаруванням Наталії Іванівни був талант повсякчас залишатись мудрою, добротворчою, бути талановитим керівником, вмілим організатором, висококваліфікованим спеціалістом. Вона була людиною чесною, порядною, людиною великої душі і безмежного доброго серця.

Висока професійна майстерність, невтомна самовіддана праця, відповідальність, врівноваженість, особиста опіка справою, яку любила, материнське ставлення до підлеглих – ось основні риси її характеру.

Указом Президента України від 22.08.2016р. нагороджена Орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня. Указом Президента України від 27.01.2012р. нагороджена ювілейною медаллю «20 років Незалежності України». Нагороджена Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України. Рішенням колегії Міністерства аграрної політики України від 14.10.2002р. нагороджена трудовою відзнакою «Знак пошани». Рішенням міської ради від 31.10.2007р. їй присвоєно звання «Почесний громадянин міста Володимира-Волинського» за визначні заслуги перед територіальною громадою, особистий вклад у зміцнення економічного потенціалу, багаторічну активну участь в громадському житті міста. Як небайдужу, активну, відповідальну людину Наталію Іванівну двічі обирали депутатом міської ради.

Світла пам’ять про Наталію Іванівну завжди буде жити серед рідних, друзів, товаришів, колег, і залишиться назавжди у наших серцях.

Нехай Бог посилає Вам Царство Небесне і вічний спокій Вашій світлій душі.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!