Як театр починається із вішалки, так і перше враження від лікувальної установи залежить від доступності та комфорту, направленого на потреби  пацієнтів.

Володимир-Волинське ТМО поступово йшло в цьому напрямку: поробили пандуси ( хоча й не скрізь!), замінили вхідні двері для безперешкодного доступу інвалідів на візках, навели порядок із стоянкою транспорту, запровадивши пропускний режим.

Проте є ще одна проблема, яка допікає усім та створює незручності для батьків, які звертаються до дитячої поліклініки із маленькими та грудними дітьми. А все тому, що біля лікарні немає спеціально облаштованої закритої стоянки для візків. І коли йде дощ або падає сніг, візок або потрібно накривати, або просто завозити до середини поліклініки. Другий варіант небажаний, тому й доводиться мамі залишати дитячий транспорт напризволяще. А пізніше в мокрий, холодний і зовсім некомфортний візок садовити своє маленьке чадо.

Як зазначає головний лікар ТМО Олександр Клачук , до котрого ми апелювали в плані вирішення даної проблеми, питання облаштування “парковки” для дитячого транспорту поки що залишається відкритим.

І місце вже давно відведене (напроти входу до дитячої поліклініки), і пандус до нього облаштований, ось тільки накриття поки що відсутнє. Дана проблема підіймалася неодноразово, навіть представник будівельної фірми проводив заміри для того, щоб в подальшому виготовити відповідну проектно-кошторисну документацію. Проте… До цього справа так і не дійшла, бо все впирається у відсутність коштів.

В ідеалі площадку для візочків головний лікар бачить наступним чином: встановлення стовпців по периметру площадки, зведення стін із легкого матеріалу, при можливості передбачити вікна, а усю цю споруду накрити дашком.

Ось тільки де взяти кошти на усе це… Можливо міській владі при перегляді бюджету варто таки пердбачити кошти на цю потребу? Повірте, за це вам люди таки подякують. І не раз…

Фото з архіву. Осінь 2016 року. З цього часу нічого не змінилось.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!