Згідно Постанови Кабінету Міністрів України «Про утворення територіальних органів Державної податкової служби» розпочато реорганізацію регіональних підрозділів податкової служби. Цілісне реформування торкнеться також підлеглих їм державних податкових інспекцій в районах, містах, районах у містах, міжрайонних, об’єднаних та спеціалізованих державних податкових інспекцій. 

Не оминуло реформування ДФС у Волинській області та, відповідно,  податкові інспекції на місцях.

Як зазначає в.о.начальника Володимир-Волинської ОДПІ Наталя Фєдіна, скорочення як такого не передбачається, а ось реорганізація з повним оновленням штатної чисельності таки відбудеться.

Половина штату будуть підпорядковані обласній фіскальній службі, а з решти  – сформують штат щось на кшталт ЦОП (центр обслуговування платників). Ті податківці, які перебуватимуть у штаті області, проводитимуть перевірки юридичних та фізичних осіб, займатимуться примусовим стягненням  податків та зборіві та, можливо, контролем за сплатою податків юридичними особами.

Поки що конкретики мало, хоча вже дехто із податківців підшуковує нову роботу. Бо, як наголосила Наталія Миколаївна, не так просто буде потрапити у штат області. Лише ті, хто переходитимуть на нижчу посаду, не будуть брати участі в конкурсі. Усім решту, які писатимуть заяви на  рівноцінні або вищі посади, доведеться пройти конкурс. А це до 1000 різноманітних питань та завдань. Тому той, хто  сумнівається у своїх знаннях, вже  задумується  про іншу роботу, а дехто  вже розрахувався. Заробітні плати  податківців обласного підпорядкування будуть на порядок вищими, але й завдань перед ними ставитимуть більше.

Чергова реорганізація податкової служби, як подейкують, пов’язана зі зміною підпорядкування. Ніби знову хочуть податківців перевести під крило Мінфіну. А як буде насправді – покаже час.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!