Якщо років зо п’ять тому сільські люди навіть уявлення не мали про банкомат або POS-термінал, то нині практично більшість населення Володимирщини користуються банківськими картками. І якщо кошти на ці картки зараховуються миттєво, проте здійняти з них певну суму або ж розрахуватися карткою можна тільки тоді, коли в селі є банкомат або термінал. А в районі банкомат та термінали встановлено тільки в Устилузі.  Ось і доводиться власникам банківських карток  вирушати за кешом до Володимира-Волинського.

При нинішніх тарифах на проїзд, як кажуть, часто не наїздишся. Тому  “ПриватБанк” вирішив спрацювати на упередження та  з новоого року встановлює у волинських селах POS-термінали, які  спростять процедуру зняття готівки з пенсійних, зарплатних і соціальних карток.

Як зазначає керуючий Володимир-Волинським відділенням “ПриватБанку” Ольга Барабаш, нині завдяки співпраці із “Укрпоштою”, у Володимир-Волинському районі встановлено POS-термінали  у відділеннях зв’язку міста Устилуга та села  Зимне. Це два населених пункти, де не тільки проживає значна кількість людей, вони є центрами об’єднаних територільних громад, а й місця зі знатною історією та  архітектурою. Тому саме до цих населених пунктів мало не щодня прибуває чимало туристів.

У недалекому майбутньому банківські термінали будуть встановлені й у приміщенях поштових відділень сіл Березовичі, Овадно та Хобултова. Тобто, селянам цих та прилеглих до них сіл вже не доведеться вирушати до Володимира-Волинського за своєю пенсією або заробітною платою.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!