У Луцьку затримали жительку Горлівки, чоловік якої воює за ДНР, а дочка вчиться у сепаратистській військовій академії.

27 лютого, близько 3 години ночі, самооборонівці, перевіряючи Луцький залізничний вокзал замітили жінку, яка почала ховатися, коли побачила людей у формі, – про це повідомляє інтернет-видання “Волинь24”.

Як виявилося пізніше, жінка 2 дні тому відправилася з Горлівки до Володимира-Волинського, ніби для того, щоб влаштуватися на роботу.

Також жінка розповіла, що має двоє дітей, яких залишила на свекра зі свекрухою. Чоловік затриманої воює за так звану ДНР, а старша дочка вчиться у військовій академії в Донецьку.

Жінка поводилася дуже дивно, плуталася в тому, що розповідала. За її словами, вона виїхала з Горлівки вже 2 роки тому. Перед затриманням вже працювала 2 тижні в одній з перукарень Володимира-Волинського. Потім, “заробила грошей” і поїхала додому, і навіть встигла відвідати Росію, де в неї багато родичів.

Слід зазначити, що у Володимирі-Волинському дислокується 14 ОМБР.

З розмови було зрозуміло, що жінка має зовсім не проукраїнські погляди.

Представники “Самооборони” для перевірки вирішили доставити жінку до Управління СБУ у Волинській області. Почувши це, вона помітно занервувала.

Коли ж самооборонівці приїхали до СБУ, то черовий через закриті двері сказав, що вночі перевіряти ніхто не буде.

Оскільки затримувати жінку більше ніж на 3 години не було права, то близько 6 години її відпустили.

Слід зауважити, що при собі жінка не мала ніяких документів тимчасово переселеної особи, перепусток. Пояснити як вона проходила блокпости не змогла.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!