На щотижневій оперативній нараді представили нових керівників – ЖЕК№1 та управління соціального захисту населення.

ЖЕК очолив Ігор Вишневський, який до цього часу працював в управлінні житлово-комунального господарства і будівництва. А управління соціального захисту населення при міськвиконкомі, як ми вже повідомляли, очолив Олександр Смикалюк.

До речі, Олександр Павлович, до призначення також працював в управлінні ЖКГ і будівництва.

Такі кадрові ротації міськй голова Петро Саганюк пояснив так:

– Попередній керівник ЖЕКу перейшов на іншу роботу, а на роботу вже колишнього керівника соцзабезу було чимало нарікань. Чимало скарг надходило від самих володимирчан на роботу управління, всі питання та проблеми вирішувалися поверхнево. Саме тому я прийняв рішення замінити там керівника. Олександр Смикалюк має три вищих освіти, одна з них – економіст. Тому йому буде легше зорієнтуватися в роботі управління. На попередньому місці роботи і Смикалюк і Вишневський показали себе гідно. Думаю, що й на нових посадах вони не будуть пасти задніх. Такі кадрові зміни не останні, якщо хтось із керівників управлінь, відділів, установ та підприємств не буде справлятися із своїми обов’язками, або робитиме це абияк, – ми йому швидко підшукаємо хорошу заміну.

На нараді та на брифінгу також ішлося про дерибан майна колишнього цукрового заводу.

– Заїхав на очисні споруди, дивлюся, а там такі собі “браві” хлопці викопують труби, – розповів очільник міста. – Я викликав правоохоронців, нехай розбираються. Хтось має тому покласти край, бо вже дійшло до того, що кілька кілометрів рельс вони продали за якихось півтисячі.

На нараді також говорили про підготовку до Шевченківських днів, про роботи з благоустрою в місті. Також міський голова звернув увагу на те, що розпочався Великий піст, тому слід обмежити в місті проведення усіляких розважальних заходів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!