У місті готуються до конкурсу краси. Вперше після чотирирічної перерви

У Володимирі-Волинському готуються до проведення традиційного конкурсу краси “Княжна Володимира”, який відбудеться 8 березня 0 16.00 в районному будинку культури. Організатори дійства – управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, – повідомляє “Район.Володимир-Волинський”.

Кілька років поспіль конкурс не проводили, зсилаючись на події в країні та антитерористичну операцію, яка триває ще й досі.

Проте, цьогоріч в місті вирішили повернутися до старих добрих традицій і відродити цей конкурс краси.

Заявки на участь у конкурсі почали приймати ще з початку лютого, проте бажаючих поборотися за корону не було багато. Спочатку їх було 15, нині залишилось 11. В такому кількісному складі вони й боротимуться за звання княжни Володимира.

Більшість із них – студентки Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім.А.Ю.Кримського. Хоча є ще студентки з Нововолинського ВПУ та зі Східноєвропейського національного університету ім.Лесі Українки.

Зараз студентки активно готуються до конкурсу, намагаються не пропустити жодного тренування, адже до конкурсу залишилися лічені дні.

Дівчата братимуть участь у шести конкурсах – представлення в українському вбранні, інтелектуально-творчий конкурс, танець, дефіле у купальнику та у весільній сукні, вихід у вечірньому платті.

Як розповіли організатори квитки (ціна від 50 грн. до 80) на цей захід можна придбати в касі культурно-мистецького центру.

Яким буде склад журі конкурсу організатори обіцяють розповісти вже ближче до самого дійства.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!