У перший день весни  відбулася перша в 2017 році сесія Володимир-Волинської міської ради 7-го скликання. На порядок денний виносилося 44 питання. У засіданні взяв участь народний депутат України Ігор Гузь.

Взявши слово на самому початку засідання, депутат Верховної Ради, відзначив, що досі чекає пропозицій від міських народних обранців щодо виділення державних коштів, які підуть на соціально-економічний розвиток Володимира-Волинського.  На подання таких пропозицій у депутатів міської ради було 2 місяці,проте жодної так і не надійшло. Ігор Гузь повідомив, що чекатиме пропозицій ще впродовж березня.

Ігор Гузь також додав у своєму виступі, що триває боротьба за госпітальний округ з центром у Володимирі-Волинському. Зупинився ще й на тому, що на законодавчому рівні вже врегулювали питання яке дозволяє Володимир-Волинській міській раді приєднувати до себе приміські села, при цьому без переобрання мера міста. Це, наголосив народний обранець, шанс для Володимира розширити межі міста, приєднавши села, які ще не увійшли до створених ОТГ.

В ході розмови з народним депутатом міські народні обранці вкотре зачепили тему ремонту вулиці Ковельської,  Зимнівської, а також міжнародної траси Устилуг-Луцьк, яка ремонтуватиметься на європейські гроші.

Не обійшлося цього разу без активних обговорень та диспутів. Особливо під час розгляду проекту рішення про «Внесення змін до рішення міської ради «Про міський бюджет на 2017 рік».

Одним із пунктів цього проекту рішення передбачається  виділення з міського бюджету 500 тисяч гривень на реконструкцію ізолятора тимчасового тримання новоствореного Володимир-Волинського відділу поліції. Така ж сума на його реконструкцію має бути виділена з державного бюджету.

Проте не всі присутні депутати погодилися з тим, що з міської казни слід виділити 500 тисяч гривень. Мовляв, це державна структура і фінансування таких робіт повинно проводити Міністерство внутрішніх справ. Інші депутати пропонували виділити 250 з міського бюджету і 250 тисяч гривень з районного.

Після тривалих суперечок про розмір суми, яка має бути виділена на реконструкцію ІТТ, було вирішено проголосувати цей пункт як окремий проект рішення.

Як результат, його було прийнято 18 голосами народних обранців. За зміни до бюджету в цілому проголосував 21 депутат.

Після тривалих суперечок про розмір суми, яка має бути виділена на реконструкцію ІТТ, було  вирішено проголосувати цей пункт як окремий проект рішення. Як результат, його було прийнято 18 голосами народних обранців.

Обговорили народні обранці й внесення змін до «Програми сприяння  діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків».  Не всі депутати погоджувалися стосовно того, на яких умовах співфінансування мають діяти ОСББ. Врешті, зупинилися на тому, що 60% їх фінансування здійснюватиме держава, 40% – саме ОСББ.

До обговорення ще одного цікавого питання окрім депутатів міської ради підключились і присутні в залі. Зокрема, йдеться про голову спілки ветеранів АТО Юрія Степанюка. Він, від свого імені та від імені інших членів спілки висловив свою незгоду щодо позачергового виділення земельної ділянки учаснику АТО, члену виконкому Олександру Приступі.

– При всій повазі до цього чоловіка смію сказати, що є черга, згідно якої і повинні надаватись земельні ділянки. Більше того, надані довідки з ТМО про забійні рани не дають підстав позачергово виділити йому земельну ділянку, – зазначив пан Степанюк. – Окрім того, цьому чоловіку пропонується земельна ділянка, яка не входить у житловий масив, відведений для учасників АТО. Це означає що в місті є вільні земельні ділянки, але роздають їх лише “обраним”, чи як?

Інші депутати підтримали голову спільки атовців, додавши, що в місті є хлопці з пораненнями, які були мобілізовані ще за час першої хвилі мобілізації і вони ще й досі нічого не отримали. Інші депутати цікавились чи хтось регулює цей процес черговості, чи він, взагалі десь фіксується.

У результаті депутати не підтримали пункт рішення в якому йшлося про виділення земельної ділянки пану Приступі.

Під час розгляду проекту рішення «Про надання згоди на поділ земельних ділянок» слово взяв представник ТзОВ «Володимирцукор» який розповів, що на території колишньої цукроварні працює біоенергетична компанія – виробник електроенергії з подальшим збутом по, так званому “зеленому тарифу”. Проте, народні обранці не підтримали виділення земельної ділянки під таке виробництво. Більшість пояснили свою позицію так: нехай спочатку сплатять заборгованість по податку за землю, а тоді можна вже про щось говорити.

Також не прийняли депутати добровільного складення повноважень депутата Володимир-Волинської міської ради Олега Ковальчука.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!