За даними Володимир-Волинського віддення поліції за добу  28 лютого 2017 року на чергову частину поступило 30 заяв та повідомлень .  З огляду на  зміст заяв  за два останні дні, шахраї та злодюги обирають своїми жертвами одиноких людей похилого віку. 

Цього разу на гачок нечестивців потрапив старенький дідусь із села Охнівка. Дочка навідувалася до нього раз в тиждень, і  в нещодавній  свій приїзд 28 лютого, зазирнувши до того місця, де батько зберігав заощадження, виявила, що зникло 7000 гривень.  Хто ще навідувався до дідуся, хто знав про місце зберігання грошей, встановлює поліція.

Про те, що на сервісній митній зоні Устилуг  щодня неспокійно, ми періодично  озвучуємо у своїх дописах. І коли чергою маніпулюють, ділять її на своїх та чужих, справа доходить до рукоприкладства.  За  інформацією поліції 28 лютого надійшло повідомлення про бійку серед людей, які  перебували  в черзі до Польщі. Результат: нанесення легких тілесних ушкоджень.

 

Злодюг ніщо не спиняє. Навіть сучасні металопластикові вікна.  За інфорацією поліції, 28 лютого до них звернулася жителька помешкання, що знаходиться на вулиці Данила Галицького  з повідомленням про те, що невідома особа, проникнувши через пластикове вікно в кухні , викрала 10000 тисяч гривень та золоті вироби. Того ж дня із одягу, який перебував в  гардеробі майстерні педагогічного коледжу, поцуплено 200 гривень, що належали студенту  цього ж навчального закладу.

Підсумовуючи поліцейську хроніку, так і хочеться наголосити: люди добрі, не будьте довірливими, відкритими та безпечними. Цим обов’язково скористаються нечисті на руку люди.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!