Володимир-Волинська місцева прокуратура скерувала до суду матеріали кримінального провадження про надання 32-річним мешканцем княжого міста неправомірної вигоди інспектору прикордонної служби.

Уночі 15 лютого 2017 року чоловік, перебуваючи на території міжнародного пункту пропуску через державний кордон України «Устилуг-Зосін», надав службовій особі Львівського прикордонного загону, яка перевіряла документи, неправомірну вигоду в розмірі 200 грн., поклавши їх у свій закордонний паспорт, за “вирішення питання” про постановку штампів про виїзд його на авто з України та повернення на територію нашої держави без фактичного в`їзду в Республіку Польща.

Інспектор повідомила про факт надання їй неправомірної вигоди.

У ході досудового розслідування свою вину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України, чоловік визнав повністю, щиро розкаявся та активно сприяв розкриттю злочину. Відтак із ним укладено угоду про визнання винуватості, в якій узгоджено призначення йому покарання у виді штрафу в розмірі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (8500 грн).

Далі – слово за судом.

Джерело.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!