За день з лишнім майже всю Володимирщину облетіла новина, що працівники правоохоронних органів «припинили неправомірні дії групи громадських активістів із Устилуга, які, взявшись владнати проблеми із чергами на кордоні в сервісній зоні, за неправомірну винагороду пропускали бажаючих перетнути кордон поза чергою».

Учора ситуацію прокоментував мер міста Устилуга Віктор Поліщук. «Маски-шоу» – як інакше можна це назвати…» Саме так прокоментував ситуацію, що днями склалася у прикордонному містечку голова Володимир-Волинської районної ради Роман Гук, – пише «Район. Володимир-Волинський».

– Хочу одразу сказати, що чоловік, якого правоохоронці підозрюють у згаданих неправомірних діях, жодного відношення до активістів, які регулювали рух черги в сервісній зоні, – немає, – зазначив голова райради. – Він узагалі, ніби, мешканець села П’ятидні.

Як повідав голова райради, того дня з самого ранку приміщення Устилузької міської ради опечатали, в кабінетах провели обшуки.

– З якою метою усе це робили? Здійняли галас, міськраду – опечатали, по кабінетах – обшуки, люди до роботи не можуть дістатися, довкола люди з автоматами…Навіщо ці «маски-шоу»? – обурювався пан Гук. – Ситуація в цьому прикордонному містечку й так напружена вже не перший місяць, а тут таке. Така демонстрація сили, на мою думку, є абсолютно недоречною.

Роман Григорович також додав, що з 1 березня порядок на сервісній зоні контролюватиме рота патрульної служби поліції особливого призначення «Світязь».

– Зараз підшукується житло для них, пізніше їх введуть у штат Володимир-Волинського міського відділу поліції, – пояснив голова райради. – Таким чином ми наблизимось до справжніх європейських норм, адже відрізок дороги та ще й біля кордону однозначно повинен патрулюватися поліцейськими. Ні прикордонники, ні громадські активісти чи муніципали не повинні наводити лад на сервісній зоні, лише поліція. Для муніципальної поліції робота в прикордонному містечку завжди знайдеться, а активісти…На цьому їхня місія і завершилась, вони можуть себе реалізувати долучившись до вирішення інших проблем у місті.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!