Новини до кави

Народний обранець зустрівся з військовими пенсіонерами, чорнобильцями та пільговиками Володимира

Учора в клубі військової частини відбулася зустріч народного депутата України Ігоря Гузя з членами Володимир-Волинських міських добровільних організацій «Захисник», «Спілка Чорнобиль» та міськрайонної організації ветеранів Афганістану (воїнів- інтернаціоналістів).

Мешканка Володимира хотіла ввезти таблетки, які містять психотропні речовини

На волинському кордоні попередили спробу незаконного ввезення партії лікарських засобів.

ДТП на трасі «Луцьк-Устилуг». ОНОВЛЕНО

На трасі «Луцьк-Устилуг» сталася дорожньо-транспортна пригода.

Майбутнє княжого міста: маленькі кроки до великих справ

Проблеми життєдіяльності нашого міста не можна розглядати у відриві від ситуації в державі. Значне падіння економіки, демографічна криза і війна диктують свої умови. Тому критичну ситуацію зі зношенням основних фондів, жахливим станом інфраструктури, зубожінням та вимиранням населення сьогодні спостерігаємо в усіх регіонах України.

У селі «горщики побили», а у місті телефон вкрали…

За першу добу весни до Володимир-Волинського відділу поліції поступило 20 заяв та звернень громадян, дві з яких вартують уваги.

210 гривень – таку суму держава даватиме на кожного пацієнта

Із січня 2017 року в Україні стартував перший етап медичної реформи, який полягає в зміні фінансування та відповідної реорганізації первинної ланки медичної допомоги. Проте не лише у цьому, бо реорганізація вторинної ланки медичної допомоги  й донині на слуху жителів Володимирщини. Не будемо повторюватися, однак  створення госпітальних округів, у тому числі на базі Володимир-Волинського ТМО,  залишається під знаком питання.

Що робили люди зі зброєю в Устилузі? Коментар з перших уст…

За день з лишнім майже всю Володимирщину облетіла новина, що працівники правоохоронних органів «припинили неправомірні дії групи громадських активістів із Устилуга, які, взявшись владнати проблеми із чергами на кордоні в сервісній зоні, за неправомірну винагороду пропускали бажаючих перетнути кордон поза чергою».

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: