3 березня за підтримки заступника міського голови Олега Свідерського, новопризначений в.о.начальника управління соціального захисту населення  виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Олександр Смикалюк для місцевих ЗМІ організував брифінг.

Вступна частина зустрічі ропочалася зі знайомства із  Олександром Смикалюком, котрий донедавна працював в управлінні житлово-комунального господарсва та будівництва місьвиконкому.   Другу частинау зустрічі присвятили темі субсидій, порядку їх призначення та нарахування за запропонованим проектом постанови Кабміну. Говорили також про принцип монетизації субсидії.

Детальніше про призначення, механізм та порядок субсидіювання місцевих жителів розповів Олександр Смикалюк, котрого доповнила заступник начальника управління Лідія Росоловська.

Виявляється, у місті Володимирі-Волинському субсидії отримує 9356 домогосподарств. Однак наступного опалювального періоду, при умові прийняття постанови, право на субсидії втратять ті господарства, в яких приписана людина, котра ніде не працює та не перебуває на обліку в центрі зайнятості. Крім того, якщо родина матиме заборгованість за комунальні послуги  більше місяця, вона втрачає право на призначеня субсидій на наступний термін. Згідно нових змін монетизуватися має лише сума невикористаної субсидії, що еквівалентна 100 куб.м. або 150 кВт електроенергії, що використовується  для опалення.

1 травня вступає в дію постанова КМУ, якою зменшено соціальні норми для призначення субсидій на всі види послуг, що стосуються опалення: норма газопостачання із 5,5 куб.м на 5,0; по електроопаленню  із 65 кВт на 51 кВт.

Олександр Смикалюк, відповідаючи на запитання журналістів щодо подальшого бачення роботи управління та кадрових змін, наголосив, що доки він достаменно не вивчить роботу кожного спеціаліста, доти кадрових чисток в управлінні не буде.

Підсумовуючи брифінг заступник міського голови Олег Свідерський зазначив, що це тільки початок сіпвпраці ЗМІ із соціальною сферою, тому при будь-яих змінах законодавства, будуть ініційовані подібні зустрічі.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!