За інформацією Володимир-Волинського віділу поліції за вихідні дні 4 та 5 березня у чергову частину поступило 38 заяв та звернень від громадян міста та району.

Дві заяви носять ознаки кримінально-карного діяння. Першою надійшла  заяви від   16-річного жителя міста про те, що під час перебування у спорткомплексі по вулиці Драгоманова з кишені його одягу хтось поцупив  6 тисяч гривень.

Друга заява поступила від 55-річної володимирчанки, що проживає по вулиці 20-го липня,  котра повідомила, що в проміжок часу між 19 та 23.30 годиною невідома особа шляхом проникнення через пластикове вікно спальні із вази для квітів викрала золоті вироби у кількості трьох золотих каблучок та мобільний телефон. Сума збитків, як оцінює потерпіла, складає 23 тисячі гривень.

Тривають слідчі дії. Особи зловмисників поки що не встановлені.

У неділю 5 березня поступив дзвінок на чергову частину про те, що на вулиці Луцькій, поблизу магазину «Мрія», трапилася ДТП.

Після прибуття на місце пригоди, було встановлено, що внаслідок порушення правил дорожнього руху з боку водіїв, сталося зіткнення двох автомобілів.

На щастя, потерпілих немає.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!