8 Березня завжди асоціюєтьтся зі святом весни, краси, жіноцтва та, відповідно, кохання. А що найкраще пасує до цього набору слів? Правильно – квіти…

На Володимирщині підприємці, що торгують цим святковим крамом вже демонструють потенціним покупцям усю красу свого товару. Хто  за великими вітринами, а хто виніс свій товар на вулиці міста аби притягнути до себе покуця. Ціни різні, проте букет тюльпанів, крокусів та гіацинтів,  вирощених в горщиках, коливаються в середньому від 75 до 85 гривень.

У місті є комунальне господарство «Троянда», яке до цього свята готується особливо.

Як наголошує  керівник Ольга Ломанська, більшість квітів, які підприємство пропонує покупцям до 8 Березня, вирощені у власному тепличному господарстві.

Для  прекрасної половини нашого міста та району «Троянда» пропонує тюльпани, троянди, астромерії, калли, гвоздики, орхідеї та іриси.  Ціни на ці квіти також помірні (від 15 до 45 за штуку), що на добру десятку нижчі, ніж в інших продавців.

Окрім цих квітів «Троянда» реалізовуватиме  квіти у горщиках, а  саме, примули по 22 гривні, бегонії по 20 гривень,гіацинти по 34 гривні та цикламени по 54. Усі вазони загорнуті в яскраві обгортки.

8 березня лише завтра, проте, як наголосила Ольга Миколаївна, вже продані усі гіацинти. Квіти та вазони замовляють на підприємства, установи та організації, які напередодні 8 Березня вітають своїх жінок. Тому пані Ольга надіється, що й цьогоріч уся  різнокольорова краса таки віднайде свого покупця.

This slideshow requires JavaScript.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!