Місто на вихідних відвідав перший заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України, генерал-лейтенант Ігор Колесник.

Він зустрівся з представниками міської влади, керівництвом 14-ї ОМБр, – пише “Володимир-Волинський.Район”

Ігор Колесник відвідав незавершене будівництво єдиного в області будинку, що будується за державний кошт, квартири в якому отримають бійці АТО та сім’ї загиблих. Нагадаємо, 44-ьох квартирний будинок планують здати цьогоріч, до Покрови.

Перший заступник начальника Генштабу ЗСУ також оглянув територію танкового полку, військторгу, обговорив з представниками міської влади передачу колишнього клубу зенітно-ракетного полку в комунальну власність міста.

Йдеться про відкриття на базі цього приміщення дитячого садочка, адже військових з родинам у місті більшає, а відтак, відкриття ще одного ДНЗ в цьому районі міста не оминути.

Нагадаємо, генерал-лейтенант Ігор Колесник до лютого 2015 року командир оперативного командування «Північ» (до 2013 року – 13-й армійський корпус). Кавалер Ордена Данила Галицького.

Проходив службу у 24-й окремій Залізній механізованій бригаді.

Тривалий час займав посаду начальника штабу 13-го армійського корпусу.

У листопаді 2013 року 13-й армійський корпус було переформовано в оперативне командування «Північ», командиром якого залишився Колесник.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!