Близько півтора роки тому, коли розпочалася реорганізація міліції та створення нової правоохоронної структури – поліції, Володимир-Волинський став заручником реформаторської політики. Масове скорочення посад у місцевій правоохоронній структурі відбулося таким чином, що замість відділу поліції у Володимирі-Волинському, організували відділок, підконтрольний Нововолинському відділенню.

Як працювалося у такому режимі місцевим копам – важко сказати. Проте нещодавно начальник поліції Михайло Бобик повідомив, що є наказ МВС щодо створення на базі Володимир-Волинського відділку нового відділення поліції, якому підпорядковуватиметься місто Володимир-Волинський, район, міста Нововолинськ, Турійськ та район.

З цього приводу ми вирішили зустрітися із Михайлом Бобиком, щоб дізнатися про майбутнє місцевої правоохоронної структури.

Як зазначив у розмові Михайло Петрович, наказ про створення відділу поліції вже підготовлений та підписаний міністром, проте про штатну чисельність ще рано щось говорити.  Разом з тим він надіється, що до тих 79 штатних одиниць додасться хоча б ще півсотні. Адже на даний час у відділку відсутній відділ кадрів, сектор інфомаційних технологій, заступник начальника – начальник відділу по оперативній роботі, прес-офіцер,  достатній оперативно-слідчий персонал та відділ карного розшуку. Є надія, що на базі новоствореного відділу організується патрульна поліція, силами якої  проводитимуться профілактичні заходи щодо недопущення злочинів та водночас наводитиметься порядок на підконтрольній території.

Для порівняння Михайло Петрович навів не надто оптимістичну цифру: на даний час із семи посад дільничних інспекторів заповнено тільки 4. Створено три групи швидкого  реагування, які забезпечені службовим транспортом. Однак на  наше місто та район, де діє митний пункт пропуску  «Устилуг», кадрів катастрофічно не вистачає.

Однією із умов функціонування відділу є  наявність ізолятора тимчасового тримання, який    свого часу був ліквідований. На минулій сесії Володимир-Волинської міської ради депутати прийняли рішення про виділення 500 тисяч гривень на реконстурукцію ізолятора тимчасового тримання.

Така ж сума має бути віділена із державного бюджету. Але цих коштів не достатньо, тому Михайло Петрович надіється на допомогу районної влади.  В даний час розробляється проектно-кошторисна документація. Вирішуватиметься питання з підрядною організацією, яка проводитиме там ремонтно-будівельні роботи.  Тобто процес вже триває. Залишається чекати нової штатної чисельності.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!