Що не кажіть, а весна вже потихенько бере віжки у свої руки.

Згодом розпочнуться у місті весняні толоки, кожен газда біля своєї господи наводитиме порядок. Пройде місяць часу і клумби сивочолого Володимира вкриють різнокольорові килими квітів.

Першими квітами, як зазначає директр КП «Троянда» Ольга Ломанська, що вкриють клумби та квіткові вази, будуть братики. В основному їх висаджують напередодні пасхальних свят в  центрі міста. Згодом квітами вкриються квіткові вази, що встановлені на площі Героїв. Сорти квітів різноманітні, їх можна перераховувати довго.

Посадковий матеріал для озеленення працівники комунального підприємства вирощують  у тепличному господарстві та експериментальних ділянках на відкритому грунті. Менше  закупляюь, бо нині ціни “кусаються”. Проте власними силами, досвідом та копіткою працею КП «Троянда» щороку  висаджує та продає близько 48-50 тисяч саджанців різноманітних квітів та посадкового матеріалу.

Років з десять тому, як наголошує Ольга Миколаївна, частина міських установ та організацій замовляла в «Троянді» оформлення клумб, які розбиті на їх територіях, проте нині чомусь ніхто вже з них не довіряє свій квітник професіоналам. Швидше всього, усе впирається у брак фінансування. Нині єдиним замовником озеленення міста виступає міська влада.

Наразі у комунальному підприємстві кипить робота. Вже висіяли насіння літніх та осінніх видів квітів, пікують саджанці перших весняних.

Надіємося, що згодом Володимир-Волинський  одягнеться у різнобарвні шати, які щороку набувають витонченої краси та неперевершеного вигляду.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!