Позаду 8 березня, до якого усі по-своєму готувалися.  Свято жіноче, але чоловіча половина його святкує ще з більшим азартом та розмахом. І часом так, що аж записи  про себе залишають… Наприклад, у журналах служб «102» та «103».

8 березня на приймальне відділення Володимир-Волинського ТМО було доставлено 13 осіб, у тому числі 4 жінки та двоє діток віком від одного до трьох років із різноманітними діагнозами, в тому числі ГРВІ.

Але й цього дня не обійшлося без закоханих в зеленого змія , тому чотирьом особам чоловічої статі довелося надавати невідкладну медичну допомогу та виводити їх  із стану алкогольного отруєння.  Окрім цього, в цей день амбулаторно звернулося 55 осіб, в основному проходили обстеження діти із підозрою на ГРВІ.

Додалося 8 березня роботи й володимирським  поліцейським. За добу надійшло 25 заяв та звернень від городян та мешканців району. В загальному у цей святковий день розпивали спиртне, організовували бійки, а дехто – вдома скандалив та розпускав руки.

Поступила заява від 30-річного жителя села Березовичі, що невідома особа викрала запчастини до сільськогосподарської техніки. Після  проведення оперативно-розшукових заходів працівникам поліції  по гарячих слідах  вдалося відшукати зловмисника. Ним виявився 26-річний житель цього ж села.

Чоловічі махачі зафіксували поблизу розважального закладу «Княгиня Ольга», магазину «Ельф» та військового гуртожитку. Біля бару «Два кума» чоловіки не лише розпивали спиртні напої, а й під дією оковитої почали чіплятися до перехожої жінки, чоловік якої й звернувся до поліції. Після гучних застільних гулянь поступило три повідомлення про скандали у сусідських квартирах. В одній квартирі сімейна сварка переросла у бійку.

Співчуваючі перехожі викликали швидку та повідомляли у поліцію про те, що подекуди на вулицях міста лежали уже приспані горілкою чоловіки.

Ось так і минуло жіноче свято.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!