Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/volody04/volodymyrmedia.com.ua/www/wp-includes/post-template.php on line 310

Новини до кави

Володимир обрав княжну. Корона переможниці – в руках студентки педколеджу Анастасії Тимощук

8 березня, після чотирьох років перерви, у місті відбувся конкурс «Княжна Володимира».

Діти, які навчаються у гімназії, майже щодня наражаються на небезпеку

У Володимирі-Волинському може обвалитися стіна однієї з будівель колишнього консервного заводу, повз яку щодня проходять учні міської гімназії.

Весняний настрій та гарні квіти – від володимирських чоловіків

8 березня у місті пройшла святкова акція мета якої – привітати представниць прекрасної половини людства зі святом та побажати їм хорошого весняного настрою.

Свято жіноче, а добре повеселились…чоловіки

Позаду 8 березня, до якого усі по-своєму готувалися.  Свято жіноче, але чоловіча половина його святкує ще з більшим азартом та розмахом. І часом так, що аж записи  про себе залишають… Наприклад, у журналах служб «102» та «103».

У міському суді до роботи приступить новий суддя?!

Сьогодні, 9 березня, відбувається засідання Вищої ради правосуддя, на якому заплановано розглянути матеріалів щодо внесення подання Президентові про призначення 31 судді. Водночас 21 суддю можуть звільнити.

А вчора було свято…ФОТОРЕПОРТАЖ

Вакцина є, тепер черга за батьками, – кажуть у Володимир-Волинському ТМО

Ще влітку минулого року у Володимир-Волинському районі  назріла проблема із забезпеченням вакциною. Не вистачало її навіть для щеплення новонароджених.

Як обирали «Княжну Володимира 2017». ФОТОРЕПОРТАЖ

У цьогорічній “Княжній Володимира”взяло участь 11 учасниць і в результаті кожна з них отримала перемогу в певній номінації.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: