Служба автомобільних доріг у Волинській області звертається до громадян та користувачів доріг загального користування з проханням бережного ставлення до технічних засобів організації дорожнього руху, елементів облаштування доріг, штучних споруд на них, що в свою чергу забезпечить безпечні та комфортні умови дорожнього руху.

Одним із факторів, що негативно впливають на безпеку руху є навмисне руйнування дорожніх споруд, крадіжки металічних елементів мостів, викрадення та пошкодження дорожніх знаків та їх опор, напрямних стовпчиків, металевого бар’єрного огородження, пошкодження дорожнього покриття, вуличного освітлення, що несе загрозу безпеці користувачів доріг та призводить до скоєння дорожніх пригод з тяжкими наслідками.

ДТП відбуваються в результаті впливу численних випадкових обставин, які збіглися в просторі і часі, однак, всіх їх поєднує те, що вони відбуваються на дорозі. Найбільш прикрим є факт, що більшість ДТП – не випадковість, а трагічна закономірність, уникнути якої було б цілком можливо, якби ми відповідально поводились на дорозі. Відсутність того чи іншого елемента засобів регулювання дорожнього руху створює аварійно небезпечні ситуації, несе реальну загрозу життю водіїв транспортних засобів та пішоходів. І будь на своєму місці знак чи те ж бар’єрне загородження, лиха могло б і не відбутись.

Найсвіжішим прикладом незаконного втручання в діяльність транспортно-дорожного комплексу області є факт протиправного демонтажу дорожніх знаків, встановлених на міжнародній автодорозі державного значення М-07 «Київ-Ковель-Ягодин». Наразі розслідуванням цього злочину займається поліція. Але на теренах області, на жаль, зникнення технічних засобів організації руху та їх опор спостерігається регулярно.

Працівники дорожньої служби звертаються до всіх жителів області з проханням дбайливо ставитися до елементів облаштування доріг, усіляко сприяти їх збереженню, попереджаючи виникнення надзвичайних ситуацій і тим самим зберігаючи найдорожче, що у нас є – життя.

У разі виявлення крадіжок чи пошкодження технічних засобів організації дорожнього руху на автомобільних шляхах області просимо невідкладно інформувати службу автодоріг та правоохоронні органи для оперативного реагування. Телефон чергового Служби автодоріг у Волинській області: (0332) 78-54-69, Нацполіції – 102.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!