У чергову частину Володимир-Волинського відділу поліції за минулу добу надійшло 28 заяв та звернень від жителів Володимирщини та сусіднього Турійського району. 

Люди телефонували про крадіжки та навіть повідомили про грабіж серед білого дня.

40-річна жителька села Сушибаба Турійського району повідомила про те, що в її 16-річного сина, котрий навчається у Володимир-Волинському вищому професійному училищі із кімнати в гуртожитку, де він проживає, шляхом незаконного проникнення невідома особа викрала гаманець , в якому була одна тисяча гривень.

Також надійшло повідомлення від  рівненського інженера фірми «Трансмост» про те, що в ніч на 9 березня невідома особа викрала три  дорожніх знаки, які були розташовані по дорозі поблизу села Маркостав. Відтак, тепер водії не знатимуть про те, що попереду їх чекає звуження дороги, потрібно обмежити швідкість руху та переваги водіїв, котрі рухаються назустріч.

Також надійшла заява від 20-річного мещканця вулиці Академіка Глушкова  про те, що візуально знайомий чоловік на ім’я Валерій біля поштового відділення по вулиці Сагайдачного, відкрито заволодів його Айффоном-7, орієнтовна вартість якого близько 3000 гривень. Завдяки оперативності правоохоронців Айфон був віднайдений та повернутий власнику. А ось 20-річному жителю міста доведеться відповідати за цей вчинок. До того ж молодий чоловік уже був раніше судимиий.

Усі викладені у заявах факти  відпрацьовуються, тривають оперативно-розшукові заходи.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!