Навчальний процес у школі села Лудин Володимир-Волинського району, який був призупинений через отруєння невідомою речовиною більше двох десятка дітей, відновлять із 13 березня.

Про це у коментарі діловому виданню Волині “Конкурент повідомив голова Устилузької ОТГ Віктор Поліщук.

Увесь час, коли було припинене навчання, в школі проводили експертизи, вологе прибирання, постійне провітрювання приміщень і замінили підлогу у місці розливу невідомої речовини,

“Фактично, через добу діти були виписані з лікарні. Наразі є лікарні перебуває лише четверо дітей, у яких вірусна інфекція, яка не пов’язана з отруєнням. У школі на даний час ніяких сторонніх запахів немає. Але для страховки два кабінети ми ізолюємо і діти навчатися там не будуть. Вже з понеділка відновлюємо навчальний процес”, – підкреслив він.

Нагадаємо, що на Волині 3 березня у приймальне відділення Володимир-Волинської лікарні потрапили п′ятеро учнів Лудинської ЗОШ І-ІІІст. із легкою формою отруєння невідомою речовиною. Упродовж того дня за медичною допомогою до ФАПу с. Лудин звернулось 21 дитина та 1 вчитель зі скаргами на погіршення самопочуття, нудоту, блювоту, болі у животі, субфебрильну температуру.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!