Упродовж минулих вихідних на чергову частину Володимир-Волинського відділу поліції  поступило 61 повідомлення та заяви від мешканців Володимирщини.

Чого тільки люди не повідомляють, коли телефонують на “102”. І про те, що в сусіда гучно лунає музика,  що  за стіною квартири сусіди на підвищених тонах з’ясовували стосунки, і про те що по місту, ніби-то, гуляє скажена собака.

Надійшло також повідомлення від небайдужого громадянина про те, що на залізничному переїзді  села Льотниче коліями блукають підлітки, які, як здалося заявнику, хочуть кинутися під потяг. Таке повідомлення говорить про свідомість людини, яка зателефонувала до поліції. Бо нині настільки непевний час та пристрастна увага до різних провокативних інтернет-спільнот, що  подекуди  поведінка молоді видається трохи дивною для оточуючих.

Але не обійшлися ці вихідні без крадіжки. 12 березня від 37-річного жителя Ласкова надійшла заява про те, що вночі із його гаража шляхом  пошкодження ролетів невідома особа викрала чотири шини до автомобіля. Сума завданих збитків становить орієнтовно 10 тисяч гривень.

Нині правоохоронці встановлюють особу, яка така охоча до чужого майна.