Таке рішення  прийнято комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Устилузької міської ради на одному із останніх засідань 10 березня.

Дане рішення було обумовлено тим, що  адміністрацією навчального закладу  виконано усі рекомендації, а саме: у кабінеті фізики  обдерто старі шпалери, побілені стіни та стеля, проведено демонтаж та утилізацію щита дерев’яної підлоги місця ймовірного осередку забруднення. Крім цього, проведено вивільнення шаф від старого обладнання.

Однак, як зазначила заступник Устилузького міського голови Світлана Дубицька, до кінця навчального року навчання у цьому класі не проводитиметься. Рішення про його тимчасове закриття та обмеження доступу як учням, так і працівникам школи прийняла вищезгадана комісія.

Варто зазначити, що навчання у Лудинській ЗОШ було припинено з 3 березня.

Щодо подальшого ремонту у класі, міськй голова Віктор Поліщук зауважив, що влітку в ході підготовки школи до новогого навчального року, у фізичному кабінеті  проведеться ремонт, у тому числі буде замінена підлога.  До слова, усі діти, які були госпіталізовані із ознаками отруєння, виписані із лікувальної установи. Однак навчальний заклад й досі під пильним оком комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Устилузької міської ради, оскільки станом на 10 березня невідома речовина, яка була розлита у класі, не ідентифікована.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!