14 березня у  Володимир-Волинській міській  раді відбулася нарада по блгоустрою, на яку були запрошені керівники структурних підрозділів виконавчого комітету, керівники підприємств, установ, організцій та суб’єкти господарювання.

Головне питання наради –  звіт начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Віктора Фіщука про стан комунального господарства  та плани щодо наведення благоустрою у місті.

У своєму виступі Віктор Сергійович акцентував увагу на незадовільному стані кількох доріг державного значення: Ковельської, Устилузької, Луцької та Степана Бандери. Також посадовець згадав що є ряд вулиць комунального підпорядкування, а це порядком 34, які цьогоріч планується відремонтувати.

Крім асфальтування вулиць та прибудинкових територій, вкладання бруківки, цьогоріч планується: завершити реконструкцію вуличного освітлення по вулиці  Устилузькій та Ковельській, висадити липову алею у парку «Словянський», провести декоративне мощення у сквері Данила Галицького, відремонтувати зупинки громадського транспорту та дахи на кількох будинках міста. Також було озвученр, щоб привести до належного вигляду біг-борди, фасади приміщень комерційного призначення та закинуті земельні ділянки.

До вищезгаданого фронту робіт внесено пропозицію: здійснити ревізію усіх дитячих майданчиків та привести їх до належного стану; вивчити питання зрізки дерев у скверику військового містечка та провести там освітлення.

Днем  всеукраїнської толоки «Зробимо Україну чистою» у Володимирі-Волинському визначено 8 квітня. Тому, підсумовуючи нараду, міський голова Петро Саганюк наголосив, що місто потрібно не тільки меру, а й усій громаді. Тому закликав усіх присутніх максимально організувати наведення благоустрою в місті.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!