З метою формування позитивного ставлення та підвищення зацікавленості до співпраці зі службою зайнятості, ознайомлення з послугами, що надає служба зайнятості на ринку праці, донесення до роботодавців економічних переваг від співпраці зі службою зайнятості днями директор Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості Наталія Уколова провела чергову зустріч з директором ТзОВ «Агросвіт Волинь» Пилипюком Володимиром Васильовичем.

Дане підприємство було утворене у 1999 році. На сьогодні це сучасне перспективне підприємство, в якому трудиться понад 180 чоловік. Воно займається виробництвом та реалізацією сільськогосподарської продукції.

Під час зустрічі найбільше було зосереджено увагу, що служба зайнятості здійснює підтримку підприємств шляхом професійної підготовки та перепідготовки кадрів під конкретне замовлення роботодавців. Директор центру зайнятості зазначила, що існує наявний дисбаланс між попитом і пропозицією на робочу силу, розрив між ринком освітніх послуг і ринком праці, відставання якості підготовки від вимог роботодавців. Тому служба зайнятості найшвидше реагує на зміни на ринку праці, адже вона найближче і до працедавців.

На зустрічі також було презентовано «електронний кабінет роботодавців», який зменшить документообіг та заощадить час роботодавців, які можуть презентувати відео вакансії для подальшого перегляду шукачами роботи та скористатися відео резюме безробітних громадян. Також закцентувала увагу на участі у роботах тимчасового характеру.

У результаті зустрічі подані 4 вакансій за посадами: тракторист, підсобний робітник, машиніст зернових навантажувально-розвантажувальних машин, електрогазозварник.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!