У неділю, 19 березня, працівники житлово-комунальної сфери святкуватимуть своє професійне свято.

У Володимирі-Волинському комунальна сфера представлена кількома підприємствами та організаціями, однак все ж таки домінуючим виступає ПТМ «Володимир-Волинське теплокомуненерго», з директором  якого, Ганною Рубановою, випала нагода зустрітися напередодні професійного свята, щоб дізнатися про досягнення колективу, прогалини в роботі та плани на майбутнє.

Спілкування розпочалося із приємного моменту: у день зустрічі профільним ЦК Профспілки України Ганні Сергіївні присвоєно почесне звання «Кращий господарник року у вирішенні соціально-економічних питань». Каже пані Рубанова, такого геть не очікувала, адже керує колективом тепловиків менше року.

Отож, яким же виявився цей період часу для молодого керівника, – нашій подальшій розмові.

Як зазначила в розмові Ганна Сергіївна, цей рік став для неї випробувальним  у тому плані, що опалювальний сезон був не з легких. Холодна морозна зима далася взнаки, позаяк не всі споживачі могли відчувати себе в квартирах комфортно. Тому впродовж цих двох місяців складено безліч актів невідповідності температурному режиму, внаслідок розгляду яких споживачам перерахують оплату за тепло та гарячу воду в загальній сумі в 71 тисячу гривень. Найбільше страждали від холоду мешканці будинків вулиці Карбишева, де системи опалення не відповідають параметрам (парове замість водяного).

Не оминули в розмові й тему боргів підприємства. Станом на 15 березня близько 6 мільйонів гривень боргують перед місцевими тепло виками: 1100 тисяч гривень – державний бюджет, 118 тисяч – обласний та 243 тисяч гривень – суб’єкти господарювання.

Що ж стосується об’ємів  газу для котелень, цьогоріч його використано 6,6 мільйонів кубічних метрів. Як наголосила Ганна Сергіївна, цей показник є вищим минулорічного. Все це наслідок холодної зими.

Вже на дворі весна, потроху тепліє, проте тепловики й далі подають тепло у будинки, де вікна та кватирки окремих помешкань повідчинені навстіж. Чому ж так?

Пояснення цьому є також. Усе, як зазначила пані Рубанова, залежить від того, з якої сторони (південної чи північної) розташована квартира. Крім того, багато мешканців втрутилися у внтрішньобудинкову мережу опалення шляхом встановлення додаткових батарей. Немаловажним фактором є й те, що багато квартир є утепленими. А це й впливає на кінцеву температуру повітря в квартирі, тому декому й доводиться відчиняти кватирки.

Не за горами кінець опалювального періоду. Ось тільки з датою поки що не визначились. Але, як зауважила Ганна Сергіївна, є ймовірність, що у перших числах квітня котельні вже не будуть подавати тепло в помешкання городян. Проте, все залежатиме від погодніх умов.

Щодо планів та завдань підприємства, відповідь була лаконічна: йде повним ходом закупівля матеріалів, акумулювання коштів на рахунку задля підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону.

На часі обговорення та підписання колективного договору, оскільки прийнята нова галузева угода. В даний час узгоджуються певні нюанси по фінансовому плану підприємства. Крім цього, у місто зайшла конкуруюча фірма, яка пропонує дещо новий  підхід до якості  теплових послуг та тарифної політики.

Проте директора  підприємства та колектив це не надто лякає. Бо тільки шляхом здорової конкуренції можна досягнути позитивних результатів та зробити неабиякий крок вперед у плані розвитку.

Тож побажаємо усьому колективу тепловиків та решти комунальникам міста тільки хороших здобутків та усіляких гараздів.     

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!