Волинь долучається до Всеукраїнського цілорічного марафону «Переображення України». З 19 по 27 березня євангельські християни області візьмуть участь у марафоні посту та молитви, що стартував 1 січня 2017 року.

У рамках відзначення на державному рівні 500-річчя Реформації усі протестантські церкви об`єдналися для молитви за реформацію сердець українців, церков України та суспільства нашої держави. 24 години, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік християни у кожному куточку країни «стоятимуть у проломі» в молитвах за свій край.

Сьогодні Україна переживає чи не найскладніші часи за всю історію незалежності. Нинішній стан нашого народу показує, що нам, як ніколи, потрібні духовна реформація. Саме одним із найпотужніших інструментів для преображення суспільства є молитва.

Впродовж року кожна область двічі візьме участь у марафоні. Весь 2017 рік поділений на тижневі черги. Таким чином молитва за Україну триватиме всі 365 днів.

У кожній області марафон посту та молитви розпочинається в неділю о 18:00 з міжцерковного молитовного служіння і закінчується наступної неділі о 20:00, теж загальним молитовним служінням.

У кожній добі 11 молитовних варт по дві години кожна та одне загальне молитовне служіння (яке проходить кожного дня в вечірній час з 18:00 до 20:00), теж дві години. Всього 24 години. У кожній молитовній варті беруть участь мінімум п’ять людей.

У нашій області 19 березня розпочинається перша частина молитовного марафону, закінчення 27 березня. Основне молитовне навантаження лягає на протестантські церкви восьми районів Волині: Горохівський, Локачинський, Іваничівський, Володимир-Волинський, Турійськогий, Любомльський, Шацький, Маневицький. Там десятки сотень християн візьмуть участь у молитовному ланцюжку та пості (мінімум одну добу). Інші райони області будуть залучені до молитовного марафону з 17 по 24 вересня.

Практично уже в 11 областях України християни провели час у молитві заступництва за реформацію нашої держави.

Закликаємо Вас активно долучитися до «Переображення України».

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!