На одній із вулиць Володимира вже другу добу немає води. Про це свавілля з боку комунальників Володимира написала мешканка міста Олена Могилевська (Olena Mogylevska).

Свій гнівний пост жінка виклала у спільноті “Вільний Володимир”

“Гарна реставрована вулиця Т.Шевченка на якій вже ДРУГУ ДОБУ НЕМАЄ ВОДИ!!!! Чергова бригада водоканалу бавиться горілчаними виробами і робити нічого не збирається (слова диспетчера водозабору).Від органів влади ніякої реакції.І усім вибачте на слові “наплювати” ,що в когось маленькі діти, яких треба помити і кашу їм зварити, літні люди які не мають фізичної можливості носити відрами воду з колонки через дорогу.І взагалі всі ми цивілізовані люди потребуємо воду за яку сумлінно сплачуємо рахунки.А ті хто НЕЗАКОННО пробував врізатися в трубу і через кого нема води,ще й залишаться не покараними.Люди хто має нести відповідальність за цей “беспрєдєл”???Кого ми з Вами обирали?Народ схаменіться,НЕВЖЕ НЕ ХОЧЕТЬСЯ ЖИТИ КРАЩЕ???” – йдеться у дописі.

Сподіваюся, що керівники комунальних служб таки зреагують на цей крик душі і проблема з водопостачанням буде вирішена.

Розуміємо, що сьогодні комунальники відзначають своє професійне свято, але для виконання своїх професійних обов’язків не повинно бути ні свят ні буднів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!