За вихідні 18 та 19 березня на чергову частину Володимир-Волинського відділу поліції поступило 53 звернення від мешканців міста та району.

Зокрема, надійшла заява від 80-річної жительки вулиці Ковельської про те, що орієнтовно із 11 листопада минулого року невідомою особою шляхом підбору ключа до її квартири було викрадено із сумочки 18 тисяч гривень.  Тривають пошукові дії.

Надійшла заява від 20-річного місцевого жителя про те, що вночі невідома особа із його власного авто, яке перебувало у дворі будинку, викрала номерні знаки польської реєстрації. Під час оперативно-розшукових заходів особу злодія було встановлено. Ним виявився непрацюючий житель із вулиці Луцької, під час обшуку в якого віднайдено ще одні номерні знаки, які він поцупив з іншого  автомобіля у жовтні минулого року.

Зателефонувала до поліції місцева мешканка та повідомила про те, що з розповіді її 79-річного батька стало відомо, що візуально знайома жінка на ім’я Євгенія відкрито заволоділа батьковим радіоприймачем та втекла у невідомому напрямку.

Зареєстрований один випадок спроби суїциду, який мав намір здійснити житель села Ворчин, 1979 р.н.. З ознаками медикаментозного отруєння він був доправлений на приймальне відділення Володимир-Волинського ТМО. Після обстеження та проведення реанімаційних заходів, життю потерпілого нічого не загрожує.

У неділю, 20 березня, поступила заява від жительки Володимира-Волинського про те, що на персональну сторінку у соціальній мережі «ВКонтакте» її сина, учня 2 класу, надійшло повідомлення від групи учасників гри «Синій кит» про те, щоб він виконав вказане завдання у певний відрізок часу. У протилежному випадку команда «Синього кита» прибуде до нього. Однак пильна мама відразу ж відсторонила сина від комп’ютера, відписала команді «кита» та  звернулася до поліції.

Отже, шановні батьки, вчитуйтеся у сторінки соціальних мереж ваших дітей. Бо один необережний лайк чи пост може не лише зламати психіку вашої дитини, а й довести до непоправного.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!